Inak na Nám.Ľ.Štúra v priestore budúceho OC sa spiľujú stromy na okraji zdevastovaného parkoviska pred starým Tescom, pri koryte potoka Udurná, ako aj pred nedokončenou bytovkou. Svah, kde bude budúci 7-8 m vysoký múr je už vybagrovaný. Pokým tam nebudú schody, je po mojej skratke na Úsvit ? Nábory do OC K...d boli pred 1,5 týždňom uverejnené na príslušnom internetovom portáli
V Bystrici sa súbeh potláča časmi, vo ZV možno aj trasami ? Keby to tak bolo, nie som proti (v tých prípadoch, kde je to potrebné, mimo špičky...)
fragma
Náhradná zastávka "Hungária", prirodzene sa neobsluhuje Nám.Š.Moysesa (uzatvorená Kollárova ul.)
No a busy 601454 a 601455 si cestu na Uhlisko neskrátia cez parkovisko pred malou žst. ?