Alebo takto #45273
Chcem sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť. Na ISIC karte mám ešte zostatok, ktorý je taký neforemný, že sa mi ho pri cestovnom 25 centov nepodarí minúť. A keďže ISIC nefunguje na viacerých MHD, tak sa chcem opýtať, či neviete, či by mi vrátili peniaze z karty, keby som zašiel do dopravnej kancelárie. Je to možné?
Ďakujem pekne za odpoveď!

quark1408
Re #45266 roman85: Nie, nepotrebujem vrátiť 25 centov... Ide o to, že ak mi tam niečo ostane, nebudem si môcť nabiť kartu na prešovskej MHD.