Reakcia na: mamaADA #44848:
Re #44848 mamaADA: toto štve aj mňa u linky 2 a 4, ktorá/é už pri začiatku trasy nepristavujú vozidlá k obrubníku zastávky železničná stanica, ale stoja v polovici cesty. Pritom tu sa t odá, chodník je dobrý a vozovka tiež. Áno, sú zastávky ktoré sú v nevyhovujúcom stave, ale táto medzi ne rozhodne nepatrí.
brefos
http://bystrica.sme.sk/c/5990168/pre-listok-za-cent-hrozia-dochodcom-pokuty.html