Reakcia na: BB-Schuhu #44833:
"Príchod do Bratislavy okolo 22:00, na druhý deň odchodu krátko po 4. hodine ráno a opäť cesta do Bardejova." Ak to takto naozaj funguje (čo by som bol dosť prekvapený), tak sa vôbec nerešpektuje denný odpočinok vodiča, okrem toho aj CP linky BJ - BA sa mi nezdá v súlade s platnou legislatívou ohľadom časov jázd a prestávok, ak to robí jeden vodič. Ako vidím, MJC pokračuje v tradícií CP, ktoré sa z niektorých zastávok nedajú odjazdiť.
Petik