Poniky majú novú zastávku http://www.iscp.sk/pages/zmeny_z/tabulky_z/tabul108.html
. Informovanosť - ako má človek z "dediny" vedieť, ak nebol dlhšie v meste, že sa platí? Má to niekde VEĽKÝMI písmenami napísané? Po písomnej žiadosti odpustia...a po 70-tke každý bez problémov vypisuje
. Neoznačený nástup pri mesačníku asi nie (kto kupuje dopredu mesačník, predpokladá sa, že v meste trávi celý mesiac a dopredu je oboznámený, ako funguje).
810zssk
Nesuhlasim s buzeracnymi (aka evidencnymi) listkami, ale ked raz su tak je normalne ze kto ich nema dostane pokutu. Aj ja mozem hulakat ze moj listok stoji LEN 25 centov tak preco by som mal dostat pokutu ak ho nemam.
Kolko je vlastne pokuta v BB?