http://www.youtube.com/user/FlySlovakia#p/u/3/b1HP266XLxk
Prelet ponad B.Bystricu vrátane obchvatu ? Od začiatku vidno časť nedokončenej cesty na Terasu... a ďaleko viac ?
Prelet ponad B.Bystricu vrátane obchvatu ? Od začiatku vidno časť nedokončenej cesty na Terasu... a ďaleko viac ?
. Informovanosť - ako má človek z "dediny" vedieť, ak nebol dlhšie v meste, že sa platí? Má to niekde VEĽKÝMI písmenami napísané? Po písomnej žiadosti odpustia...a po 70-tke každý bez problémov vypisuje
810zssk
Nesuhlasim s buzeracnymi (aka evidencnymi) listkami, ale ked raz su tak je normalne ze kto ich nema dostane pokutu. Aj ja mozem hulakat ze moj listok stoji LEN 25 centov tak preco by som mal dostat pokutu ak ho nemam.
Kolko je vlastne pokuta v BB?