Poniky majú novú zastávku http://www.iscp.sk/pages/zmeny_z/tabulky_z/tabul108.html
. Informovanosť - ako má človek z "dediny" vedieť, ak nebol dlhšie v meste, že sa platí? Má to niekde VEĽKÝMI písmenami napísané? Po písomnej žiadosti odpustia...a po 70-tke každý bez problémov vypisuje
. Neoznačený nástup pri mesačníku asi nie (kto kupuje dopredu mesačník, predpokladá sa, že v meste trávi celý mesiac a dopredu je oboznámený, ako funguje).
BB-Schuhu
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/vlak-v-ulanke-nabural-do-stromu-dalsi-uviazol-pri-banskej-belej.html