Reakcia na: BB-Schuhu #44292:
V omnoho prehladnejsej forme (treba zrolovat dole):http://www.dpmbb.eu/find.php
Obsluzi to nosne body - stanicu - NSL - Europu i Strieborne. Mohli to este doplnit o chvostik spat cez NSL-Usvit-Kyjevske-Sladkovicocovu. Nech zase na nas nezazera zvysna cast mesta

JJ
O čo by tu mohlo byť krajšie, keby sa človek nemusel dennodenne stretávať a prebíjať stupiditou na najvyšších miestach, ktorá ti bráni realizovať čo i len základné logické kroky. Za všetko hovorí skutočnosť, že len cesta k uvedeným akým-takým zmenám trvala 6 rokov!!! To už potom realizátor zmien nemôže mať z toho ani radosť ... najmä ak rozsah zmien by bol za normálnych predpokladov podstatne väčší.