Reakcia na: S499.1023 #44266:
Dosť ľudí, najmä mladšie ročníky iba vytiahnu peňaženku, priložia a potom vložia do vrecka. Takže kartu nevyťahujú a ani nevracajú do peňaženky. O dva úkony menej. ?
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota

S499.1023