Reakcia na: S499.1023 #44266:
Dosť ľudí, najmä mladšie ročníky iba vytiahnu peňaženku, priložia a potom vložia do vrecka. Takže kartu nevyťahujú a ani nevracajú do peňaženky. O dva úkony menej. ?
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota

wizard112
Re #44262 810zssk: Mne sú úplne jasné výhody fungovania systému tak, ako ho navrhuješ, len akceptuj, že toto dnes nie je zásadnou prekážkou potenciálneho zvýšenia počtu prepravených osôb systéme MHD.