Kami: v novinke sa píše o.i. aj toto:
"43 - znovu zachádza k železničnej stanici, žiadny spoj nie je skrátený po Nový Svet"
Tejto poznámke trocha nerozumiem, nakoľko linka č. 43 (všetky jej spoje) opätovne zachádza na Železničnú stanicu už od 20.2.2011.
"43 - znovu zachádza k železničnej stanici, žiadny spoj nie je skrátený po Nový Svet"
Tejto poznámke trocha nerozumiem, nakoľko linka č. 43 (všetky jej spoje) opätovne zachádza na Železničnú stanicu už od 20.2.2011.
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota
810zssk
System s presnou evidenciou nastupu cestujucich mozu mat hocikde na svete, ale je dobry dovod preco v mnohych mestach nie je. Nehovoriac o tom ze vediet kde niekto nastupil bez toho aby sme vedeli kde vystupil, to je take polozbytocne.