Reakcia na: kvorka #44010:
Ale napadol ma aj iný uhol pohľadu. Hovorí sa o reorganizácii systému MHD ZV. Ak by náhodou (ja by som bol len rád) došlo k vytvoreniu systému nosných liniek, čo si v podmienkach Zvolena viem celkom reálne predstaviť, tak pár kĺbových autobusov by tu našlo uplatnenie. Ale stále platí to, že akýkoľvek nový prírastok bude pozitívom. Je rok 2011, a MHD ZV má okrem jednej B952 všetko iba B732 a 0 nízkopodlažných vozidiel.
kvorka
1 Západ - centrum - Sekier
2 Zlatý potok - centrum - žst - Západ
3 Podborová - centrum - žst - Môťová/Sekier
prípadne meirne upraviť a na nich by mohli byť práve kĺby.
Lebo zakúpiť 4 sóla na súčasný počet 22 liniek, to bude síce lepšie než nič, ale nebude v tom žiadny systém a ani vyznačené spoje sa nebudú dať urobiť. No uvidíme.