Reakcia na: kvorka #44012:
Bolo by to pekné, ale neviem či sa to niekedy zrealizuje. Minule v novinách bolo písané že ZV má 24 liniek MHD, nuž len neviem kde L23 a 24 jazdí. ? A sú to totožné noviny čo dnes napísali že 18 kĺbov. Takže som v tomto pesimista.
kvorka
K tej nehode ešte, #1006 na L8 smer stanica prišla o všetkých pasažierov, keďže ju dlhšie nechceli pustiť. Následne som videl v premávke:
BB-348BJ, BB-349BJ, BB-993BC a na prejazde po Stavebnej na stanicu aj BB-716BE (alebo 715?). A trolejbus potom žiadny.