Reply on: BB-Schuhu #44011:
súhlasím s tebou do bodky. Vzhľadom na trasovanie liniek by mal mať práve ZV systém dlhých liniek, ktorý zaviedol tu v BB, pretože má na to vhodné podmienky:1 Západ - centrum - Sekier
2 Zlatý potok - centrum - žst - Západ
3 Podborová - centrum - žst - Môťová/Sekier
prípadne meirne upraviť a na nich by mohli byť práve kĺby.
Lebo zakúpiť 4 sóla na súčasný počet 22 liniek, to bude síce lepšie než nič, ale nebude v tom žiadny systém a ani vyznačené spoje sa nebudú dať urobiť. No uvidíme.
kvorka
K tej nehode ešte, #1006 na L8 smer stanica prišla o všetkých pasažierov, keďže ju dlhšie nechceli pustiť. Následne som videl v premávke:
BB-348BJ, BB-349BJ, BB-993BC a na prejazde po Stavebnej na stanicu aj BB-716BE (alebo 715?). A trolejbus potom žiadny.