Reakcia na: BB-Schuhu #43844:
ja chcem ísť na trať 165 sa previezť, keďže táto sprostá vláda ide rušiť spoje a potom si aj tak budú kraje obejdnávať autobusové spoje cca v tých istých polohách ako šli vlaky ? kazisveti na druhú toto, v 2003 Prokopovič, v 2011 Figeľ ☠
BB-Schuhu
Takže musím sa rozhodnúť, čomu dám prednosť...
c 744: Aj ja by som bol celkom zvedavý, aký osud postihol našu prvú lastovičku BB-775AB po odstavení z premávky v MHD Nitra. Pamätám si doteraz na tie spomienky keď tento autobus začal v lete 1997 premávať na linke 22 a konečne tu jazdilo aj niečo iné ako Ikarusy (a 3 ks B741 + TAM). No stalo sa to, že tejto B941 nebolo umožnené dôstojne doslúžiť tu v BB.