Reakcia na: BB-Schuhu #43844:
ja chcem ísť na trať 165 sa previezť, keďže táto sprostá vláda ide rušiť spoje a potom si aj tak budú kraje obejdnávať autobusové spoje cca v tých istých polohách ako šli vlaky ? kazisveti na druhú toto, v 2003 Prokopovič, v 2011 Figeľ ☠

BB-Schuhu
Zaujalo ma na tom toto:
11:00 - slávnostný odchod prvého vlaku ČHŽ smer Dobroč - prezentácia projektu.
Ale predpokladám, že trať na Dobroč ešte nie je hotová, keď (údajne) sa začalo pracovať až v 04/2011. Preto neviem ako toto mysleli - či to bude iba prezentácia projektu, alebo aj jazda, ale to asi ešte nie..