Reakcia na: BB-Schuhu #43844:
ja chcem ísť na trať 165 sa previezť, keďže táto sprostá vláda ide rušiť spoje a potom si aj tak budú kraje obejdnávať autobusové spoje cca v tých istých polohách ako šli vlaky ? kazisveti na druhú toto, v 2003 Prokopovič, v 2011 Figeľ ☠

expresbb
http://www.chz.sk/1_maj.png
Tešíme sa na Vás!
S pozdravom
Nech to para tlačí!