Reakcia na: BZUCO #43757:
Aká "zvýšená kapacita trolejbusovej dopravy" ? Aký "vyšší objem výkonov obnovenej trolejbusovej dopravy s najmodernejšími parametrami" ? O čom to bystricoviny "plácejí" ??Na konci článku už len chýba oznam o tom, že ide o reklamný článok nemenovanej firmy so sídlom na Balkáne. ?
JJ
Ak budem aplikovať výstupy z plánu dopravnej obslužnosti v BB na pripravovaný plán zamedzenia súbežnej osobnej dopravy na železnici a pravidelnej autobusovej dopravy, tak mi vychádza nasledovný predpoklad:
po 18:00 hod. nebude prevádzkovaná žiadna doprava (ani železnièná ani autobusová) medzi
- Trnavou a Bratislavou
- Banskou Bystricou a Zvolenom
- Košicami a Prešovom
popri železniènej doprave na trati "Trnava - Kúty" zavedieme aj expresné autobusové spojenia v rovnakej relácii
- zrušíme prevádzkovanie osobnej dopravy na tratiach do Banskej Štiavnice, Trstenej a na TEŽ
... a takto by sa dalo pokraèovať
#43739 Re 810zssk: neexistuje, aby som ako objednávate¾ dopravy (VÚC), nedostal od dopravcu dáta - to by bolo pre dopravcu ve¾mi rýchle a šokujúce vytriezvenie. Navyše, štát ako akcionár v podnikoch SAD (dokonca asi vo všetkých) si tie dáta môže úplne jednoducho nárokovať.