Reakcia na: draxter #43730:
Medzi nami, pokiaľ je onen Výskumný ústav dopravný tá istá inštitúcia čo spáchala napríklad plán dopravnej obslužnosti BB (predražený nepoužiteľný bazmeg plný preklepov, formálnych aj faktických chýb), bolo by akékoľvek brzdenie ich práce len prospešné...
draxter
Zaujímavé, že škoda 30Tr pre BB sa začala vyrábať skôr ako 31Tr, ale u nás ešte nejazdí nič, zatiaľ čo v HK kĺby už áno. Aj tu je vidieť byrokratický prístup pri homoloiguácii, alebo je dôvod inde?