Reply on: expresbb #43734:
to viem, bez obáv ? hentie navyše vyzerali doooosť zachovalo z čoho súdim, že ide o historičáky. Ale tak či sa nerobia takéto jazdy nejak pri príležitosti nejakých nostalgických akcií. Škoda, že Pomarančov je akosi pomenej, Sergeje ako historičáky majú myslím, že početnejšie zastúpenie.
draxter
Zaujímavé, že škoda 30Tr pre BB sa začala vyrábať skôr ako 31Tr, ale u nás ešte nejazdí nič, zatiaľ čo v HK kĺby už áno. Aj tu je vidieť byrokratický prístup pri homoloiguácii, alebo je dôvod inde?