Reply on: expresbb #43734:
to viem, bez obáv ? hentie navyše vyzerali doooosť zachovalo z čoho súdim, že ide o historičáky. Ale tak či sa nerobia takéto jazdy nejak pri príležitosti nejakých nostalgických akcií. Škoda, že Pomarančov je akosi pomenej, Sergeje ako historičáky majú myslím, že početnejšie zastúpenie.
John Doe
Vzduchový systém nemá žiadny vplyv na riadenie,točiť volantom pôjde ľahko ked motor beží a ťažšie ked motor nebeží,ale točiť pôjde vždy,pokiaľ nie je závada priamo na riadení.
Stlačiť spojku nepôjde,to máš pravdu,ale brzdový pedál stlačíš aj ked budú budíky na nule,ak dôjde k väčšiemu úniku vzduchu zo systému,tak autobus začne brzdiť sám,on sa vlastne bez vzduchu ani nepohne.