Mimoriadna zmena GVD 2010/2011:
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3941-Mimoriadna-zmena-GVD-20102011/
Ešte by ma zaujímalo, ktoré spoje porušia SADky. a či v takom rozsahu ako železnice
http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3941-Mimoriadna-zmena-GVD-20102011/
Ešte by ma zaujímalo, ktoré spoje porušia SADky. a či v takom rozsahu ako železnice
John Doe
Vzduchový systém nemá žiadny vplyv na riadenie,točiť volantom pôjde ľahko ked motor beží a ťažšie ked motor nebeží,ale točiť pôjde vždy,pokiaľ nie je závada priamo na riadení.
Stlačiť spojku nepôjde,to máš pravdu,ale brzdový pedál stlačíš aj ked budú budíky na nule,ak dôjde k väčšiemu úniku vzduchu zo systému,tak autobus začne brzdiť sám,on sa vlastne bez vzduchu ani nepohne.