Reply on: DoktorTalian #43712:
nic sa ti nepaci,ked jazdili karosi 90-tych rokov zle bolo , ked jazdia busi 2010-teho roku je este horsie , kup si auto a vykasli sa na mhd,a mne ked som busom este chodil sa mi viac pacili stare sadbb go karosi , tam bola jazda fakt super
Kami
Autobusy (kategoria M3) musia STK absolvovat kazdy rok, po 8 rokoch uz kazdy polrok.