Aspoň zopár kúskov sme tu mohli mať ako v Hradci: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/3934-Jedenactka-pohadkovych-dlouhanu-v-hradeckem-dresu-nastupuje/
Zaujímavé, že škoda 30Tr pre BB sa začala vyrábať skôr ako 31Tr, ale u nás ešte nejazdí nič, zatiaľ čo v HK kĺby už áno. Aj tu je vidieť byrokratický prístup pri homoloiguácii, alebo je dôvod inde?
Zaujímavé, že škoda 30Tr pre BB sa začala vyrábať skôr ako 31Tr, ale u nás ešte nejazdí nič, zatiaľ čo v HK kĺby už áno. Aj tu je vidieť byrokratický prístup pri homoloiguácii, alebo je dôvod inde?
158VB
No a ja ked som videl bus bez oznacenia takejto spolocnosti - s oznacenim nejakeho FK - to znamenalo pre mna ze to je bus vo vlastnictve bud priamo toho konkretneho vodica alebo podobne.
A tym padom za technicky stav zodpoveda on a aj bus pozna podrobne.Preto to vyznelo ze to beriem ako vinu vodica.
Ale v pohode - som rad ze som sa dozvedel o tejto problematike viac od prispievatelov a dufam ze do buducna sa MHD v BB dostane do takeho stadia ze bude pod spravou a vykonavanim BB a nie ZV.Nic proti ZV - mam odtial furu kamosov ale Bystrica je Bystrica.Je nasa a nase veci si myslim ze Bystricania vedia robit dobre.Moj nazor.
Diky