Reakcia na: N/A #43537:
a netreba zabúdať ani na to, že víkendová L22 zachádza do Iliaša. Fotka Tedomu na otočke Iliaš, pri moste by tiež nemusela byť od veci... Počasie na víkend hlásia priaznivejšie, najmä v nedeľu. Takže je to výzva pre fotografov.
N/A
Re #43534 BB-Schuhu: ak by sa to riešilo po zvolensky to rozšírenie výkonu citybusov...tak sa zrušia "krátke" spoje po hviezdoslavovu...a obnovia sa "dlhé" spoje v pôvodnom rozsahu ?