Reply on: jajo355 #43554:
Celkom fajn. Nenapadá ma nič konkrétne, čo by som mal kritizovať. Je len škoda, že musí jazdiť po rozbitých cestách (na trasa linky 22 najkritickejšie úseky - Rudlovská cesta, Kukučínova - počas dnešnej výluky, zastávka na Štadlerovom nábreží, celá Zvolenská cesta), takže z toho dôvodu sa miestami stráca pocit pohodovej jazdy... Ale zato samozrejme autobus nemôže.
N/A
Re #43534 BB-Schuhu: ak by sa to riešilo po zvolensky to rozšírenie výkonu citybusov...tak sa zrušia "krátke" spoje po hviezdoslavovu...a obnovia sa "dlhé" spoje v pôvodnom rozsahu ?