Reakcia na: Mike #43519:
Mne osobne sa Tedom paci asi najviac zo vsetkych vozov DPB.. Interier je rieseny vyborne, vyzera to dobre a ako cestujuci nemam dojem, ze by to malo nejake zle jazdne vlastnosti...
SPZ bola Krupina.
BB-Schuhu
http://www.mhdbb.sk/?id_menu=0&module_action__54803__id_info=23178#m_54803