Reakcia na: Mike #43519:
Mne osobne sa Tedom paci asi najviac zo vsetkych vozov DPB.. Interier je rieseny vyborne, vyzera to dobre a ako cestujuci nemam dojem, ze by to malo nejake zle jazdne vlastnosti...
SPZ bola Krupina.
kvorka
Re #43512 S499.1023: to som tiež počul, takže uvidíme. Pravdou je ale, že je to pekný autobus na rozdiel od Sorrykĺbu.