Reakcia na: Dano-BB #43330:
to je vynimka, cez vikend jazdili autobusy na kyvadlovke, plus nahradzaju minibusy na linkach 101 a 102.Re #43322 JJ: v BA sa viac pouzilo viac technologii. Na niektorych zastavkach sa to fest smyka, dalsie su na prechode s asfaltom rozbite. Kvalitne urobeny beton je idealny na zastavky.
To znamená, že 30Tr sú ťažšie o 400kg! Ach jo... ?
Petik
A k niceniu ciest - stale su lahsie ako tazke zvolenske autobusy, ktore maju 11,4t