Kvizova otazka c.2:
Ako by ste sa dopravili cez vikend na zeleznicnu stanicu z oblasti zastavky Karpatska, so zelanym odchodom zo Sasovej najskor o 13:45 tak, aby ste chytili spoj do Zvolena 14:24? (alternativne 14:29 mala stanica).
Ja som dnes riesil tuto dilemu. Kedze nie som ochotny trcat na stanici 20 a viac minut (naco je potom MHD?!).
Pozrime sa na vsetky (i krkolomne moznosti):
1. Linka 20, Karpatska 13:26, 14:31
2. Linky 21,22, Dumbierska, SZS: 13:02, 42, 14:22
3. Linky 24,25, Karpatska: 13:35, 14:38 (genialny interval!) -zo Strieborneho nam. na malu stanicu
4. Linky 26,28, Rudohorska, posta: 13:43, 14:08 (s prichodom 14:25).
Naschval som napisal i pomerne krkolomne moznosti, kedze chodit cez polku sidliska ci namestia kvoli "prejazdu" na peso sa mi zda...
A ktoraze moznost zvitazila?
5. Linka: PESOCHOD! 13:45 s "odjazdom" a "prijazdom" na malu stanicu 14:20, t.j. 35 minut.
Jak ja milujem tuto MHD! ?
P.S.: Pre neznalych-momentalne zijem v Bratislave, a tam take nieco ako MHD existuje...
Ako by ste sa dopravili cez vikend na zeleznicnu stanicu z oblasti zastavky Karpatska, so zelanym odchodom zo Sasovej najskor o 13:45 tak, aby ste chytili spoj do Zvolena 14:24? (alternativne 14:29 mala stanica).
Ja som dnes riesil tuto dilemu. Kedze nie som ochotny trcat na stanici 20 a viac minut (naco je potom MHD?!).
Pozrime sa na vsetky (i krkolomne moznosti):
1. Linka 20, Karpatska 13:26, 14:31
2. Linky 21,22, Dumbierska, SZS: 13:02, 42, 14:22
3. Linky 24,25, Karpatska: 13:35, 14:38 (genialny interval!) -zo Strieborneho nam. na malu stanicu
4. Linky 26,28, Rudohorska, posta: 13:43, 14:08 (s prichodom 14:25).
Naschval som napisal i pomerne krkolomne moznosti, kedze chodit cez polku sidliska ci namestia kvoli "prejazdu" na peso sa mi zda...
A ktoraze moznost zvitazila?
5. Linka: PESOCHOD! 13:45 s "odjazdom" a "prijazdom" na malu stanicu 14:20, t.j. 35 minut.
Jak ja milujem tuto MHD! ?
P.S.: Pre neznalych-momentalne zijem v Bratislave, a tam take nieco ako MHD existuje...
Aj to sa ceni.
Treba pockat kym bude v BB
Petik
Chapem, ze trolejbus je iny ako autobus, ale preco by sa to nieco nemohlo dat na strechu alebo dozadu, kde je stejne ulicka.
Mozno by bolo dobre, keby niekto vytiahol fotku toho testovaneho SORu, aby sme videli, ako to bolo tam.
Okrem toho neviem, ci je najvhodnejsie usporiadanie sedadiel v MHD 2+2. Blbo sa tam lezie, v ulicke sa neda poriadne stat. A na tych 10 minut vacsina ludi nepotrebuje sediet.