Keď niečo má človek spraviť tak to má robiť poriadne a duplom veci, ktoré číta veľa ľudí je to proste hanba. A to to je len kvapka v mori prečo je pre mňa sad balkán retardovaný podnik.
však Tao to je retardacia však ?

Majo
Re #41249 S499.1023: Zase si úplne vedľa. Vladimír tu písal o odporcoch režijek, ja (na rozdiel od ZloŠuka) proti režijkám ako takým nie som, akurát nesúhlasím s FIPkami (lebo to považujem za prehnaný nadštandard) a režijkami pre celú rodinu. Ale zamestnanci SAD/železníc nech si cestujú v štáte, kde pracujú, zadarmo, proti tomu nič nemám.