Reakcia na: expresbb #39190:
Takto ti poviem keby troleje boly v stave ako napríklad 1501 alebo 1523 tak držim hubu a krák mne vadí ten stav ved to je odstrašujuce ked to príde s škripotom na zastavbu s prepáčenim ***nu tomu dvere kde pozrieš tam hrdza alebo menene plechy ktore su biele ..Vravim keby boly v dobrom stave aspon na vonok nemam nič proti tomu !
A hlavne nechcem vidiet troleje ktory su tak zhnite že ked zatukam na plech tak padne kus plechu
vladis888