Reakcia na: BB-Schuhu #39111:
jasné, ide o princíp. Len to zase svedčí o neschopnosti BBSK...Inu, ZV-165CA stále bez fungujúceho zadného transparentu, ZV-159CA tiež...kokos to je už sila a vrchol neschopnosti.
To nemá chybu.
810zssk
Co sa vlakov tyka - v pripade Elephantov to nie je o zabudani. Vsetky vhodne trate pre Elefanty v okoli BB co ma napadaju su dnes obsluhovane supravami a tie su v omnoho lepsiom stave ako pantografy. Do BB by sa skor hodili Bdteer
Co sa zas tyka tej nizkopodlaznej motorovej jednotky, ta by sa mozno do BB hodila, lenze zas treba brat do uvahy fakt ze Nitra je na tom snad este horsie ako BB, takze velmi nie je o com..