Tak ako je to so severným obchvatom? Asi mesiac som nesledoval vývoj okolo toho, takže netuším v akom stave to je, iba som zhliadol príspevok od mirkabb ohľadne získania peňazí od európskej banky. No lebo bolo kopec rečí, že od 1.7 začína naplno výstavba. Pomaličky bude 1.8 a zatiaľ som videl iba zhŕňať ornicu (čo sa robí už asi 2 mesiace) a nič viac.
Len pre zaujímavosť, zo zaniknutej záhradkárskej osady pod Bánošom sa stala rómska osada. Tak to nejako dopadne, keď sa vysporiadajú pozemky pod stavbu a so stavbou sa dlho nič nedeje, tak počernejší spoluobčania to hneď využijú vo svoj prospech. Dúfam, že dlho si tie záhradskárske chatky (po novom chatrče) neužijú. Treba stavať!!!
Len pre zaujímavosť, zo zaniknutej záhradkárskej osady pod Bánošom sa stala rómska osada. Tak to nejako dopadne, keď sa vysporiadajú pozemky pod stavbu a so stavbou sa dlho nič nedeje, tak počernejší spoluobčania to hneď využijú vo svoj prospech. Dúfam, že dlho si tie záhradskárske chatky (po novom chatrče) neužijú. Treba stavať!!!
PIT
Re #37268 BB-Schuhu: O MsP si žiadne ilúzie robiť nejdem, ale keby to dostali rozkazom, tak nie je problém. Zaujímavé však je, že p. Modranský rozprával o tom, že s MsP spolupracovali, ale nešlo to - tomu neverím ani náhodou. Nech ide rozprávať rozprávky Adkovi o tom, ako si policajti nevedia poradiť s mládežou. A keby to tak bolo, tak treba urobiť poriadok aj v MsP - nielen do novín predvádzať fotky našich mestských policajtiek...
"Už keď bola reč o nočnej doprave, tak treba uznať že ZV-366BI je riadne počmáraná, dokonca má odlomený aj zadný strešný vetrák."
- popozeraj si trolejbusy, ako ich nejakí dementi stále čmárajú aj napriek priebežnej neustálej snahe DPM to čistiť a tie nejazdia na nočných linkách. Zrušíme teda aj denné linky??
Re #37267 VLK: Pre SAD ZV je neprekonateľným problémom všetko, čo by mohlo súvisieť s dodržiavaním kvality a predpisov.