Reply on: brefos #37283:
Tie vaše vývesky majú aj rozdelené režimy - pracovný deň, sobota, víkend+sviatok (a takto to je už hodne dávno). Tiež som nepostrehol problém s nedokončenými názvami zastávok, ani s chýbajúcami doplňujúcimi označeniami (pri skrátení/zachádzke daného spoja). Niekedy pred mnohými rokmi (cca 2003-4) - /v tomto čase tu ešte jazdila SAD BB, ktorá zhodou okolností používala rovnaké zastávkové CP ako teraz SAD ZV/ tu niekto do fóra napísal, že zvolenské CP sú lepšie a za tie roky sa na tom veľa nezmenilo (odhliadnuc od DPM BB, samozrejme). Ja len jedno neviem pochopiť, prečo jeden dopravca (SAD ZV) nie je schopný zjednotiť si systém v jednotlivých svojich prevádzkach. V každom meste majú iné CP, jedine v MHD BR sa používajú tie čo aj v MHD BB.Podobný guľáš je aj v prímestskej doprave. Z ničoho nič na Striebornom námestí bol vylepený CP v grafike používanej vo ZV okrese. Zase niektoré CP sú také maličké, že to má problém prečítať aj človek so zdravými očami (tieto ale našťastie nejako v poslednom čase vymizli).
PIT
Re #37268 BB-Schuhu: O MsP si žiadne ilúzie robiť nejdem, ale keby to dostali rozkazom, tak nie je problém. Zaujímavé však je, že p. Modranský rozprával o tom, že s MsP spolupracovali, ale nešlo to - tomu neverím ani náhodou. Nech ide rozprávať rozprávky Adkovi o tom, ako si policajti nevedia poradiť s mládežou. A keby to tak bolo, tak treba urobiť poriadok aj v MsP - nielen do novín predvádzať fotky našich mestských policajtiek...
"Už keď bola reč o nočnej doprave, tak treba uznať že ZV-366BI je riadne počmáraná, dokonca má odlomený aj zadný strešný vetrák."
- popozeraj si trolejbusy, ako ich nejakí dementi stále čmárajú aj napriek priebežnej neustálej snahe DPM to čistiť a tie nejazdia na nočných linkách. Zrušíme teda aj denné linky??
Re #37267 VLK: Pre SAD ZV je neprekonateľným problémom všetko, čo by mohlo súvisieť s dodržiavaním kvality a predpisov.