Reakcia na: Danny #37118:
z BA do BB ideš postupne po tratiach 130, 150 a 170.
a môžem mať aj trebárs maminu kartu, nastúpim do busu, stlačím polovičný a vyjde mi len polovičný (šofér odo mňa potom môže očakávať nejaký preukaz). ono v MT, je to o to jednoduchšie, že máme iba 2 typy cestovného - celé (občianske) a zľavnené (ŤZP a študent)
Danny