Reakcia na: N/A #37088:
V pohode, ale ujo šofér sa mohol aspoň zodvihnúť a ísť sa pozrieť čo je vo veci! ? Ale keďže meškal, chápem, že si nechcel vyrábať ďalšie meškanie! ?
Neviem v akom je to štádiu teraz, ale ako sledujem tak sa to nijako nepohlo dopredu. Myslím za posledný polrok.
Overili si ze karta bola zosnimana ale vraj to musia aj tak nahlasit a ja si mam uplatnit reklamaciu o dopravcu. Preto sa vas chcem opytat ako by som mal postupovat resp ci mate s tymto nejake skusenosti. Vopred dik.
N/A