Reply on: expresbb #37101:
tak ti poviem že sa dá, mne to pred týždnom odčítalo pri druhých dverách, lístok nevyšiel,vodič ma zavolal dopredu,vytlačil mi on druhý, zase lístok nevyšiel, takže nič, sadla som si za neho keby niečo a z karty som mala odrátané 2 x a lístok v ruke ani jeden, takže tak... ?
N/A