Neviem ako to presne funguje v MT, ale v BB keď si dokúpiš cez čítačku ďalší lístok, tak už potom sa dokúpiť nedá. Potom ti už ponúkne len výpis toho, čo máš zakúpené. ďalšie lístky z karty môže potom vydať len vodič. Myslím si, že MT systém bude pracovať podobne. To čo vyzerá, že si niekto kupuje lístok, môže byť neúspešný pokus stlačiť tlačidlo POTVRĎ. Je to spôsobené pravdepodobne zlým nakalibrovaním dyspleja.
Hmm, čaute, som z MT, ale študujem v BB, tak občas sem čosi hodím aj ja ? k tým EMtestom len toľko, že v MT máme tiež tieto pokladne a často sa stáva, že keď si cestujúci kúpi druhý lístok, nevyjde mu a šofér naňho čumí ako na teľa a s čistým svedomím ho nechá kúpiť si ďalší a ďalší, kým mu ten lístok nevyjde (čeť výnimkám)
revizor to argumentoval takou blbostou, ze som si mohol pozicat kartu od ineho co si kupil listok alebo som mohol ja kupit listok inemu, proste koko.izmus...
to som si myslela aj ja keď sa mi to už párkrát stalo pri nástupe druhými dverami, za vodičom som nešla,automaticky som to brala tak, že revízor si to pozrie na karte a tým pádom ja problém nemám, ale ako vidno nie je to tak..., teraz keď sa to stane sa mám celý čas v autobuse báť, že budem mať hanbu keď nastúpi revízor alebo čo ?
ďalšou vecou je, že odčítaná platba je elektronicky zapísaná na čipovej karte ako cestovný lístok, čo sa v súčasnosti tiež považuje za cestovný lístok, takže dopravca by v tomto prípade nemal buzerovať cestujúcich, ktorí si splnili všetky povinnosti.
Ďalšou vecou je starostlivosť príslušného dopravcu o systém, rovnako aj technické problémy systému, ktoré dodávateľ neodstránil (u iných dopravcov to funguje).
vcera sa to stalo znovu na L26 poobede, tete odčítalo a lístok nevyšiel, vodič jej povedal že je to v poriadku, odčitalo z karty,tak načo sa trápiť, mali by si asi preškoliť revízorov a nestresovať ľudí blbosťami.
Ak revízor skontroloval, že platba bola zrealizovaná a "odčítaná" tak nemôže zároveň poslať hlásenie NIEKOMU, že má od teba pokutu vymáhať !!! Uvedom si, že čas sú peniaze a ty nie si vôbec povinný dokazovať, že si mal smolu a snímal si ČK pri polofunkčnej pokladni. Revizor je naopak povinný zaznamenať dátum, č.linky, spoj a čas kedy ťa kontroloval a na výpise tvojej ČK si to má skontrolovať DOMA ! ? Načo máš byť pri tom ?
To ale nie je problem cestujuceho, ze dopravca si zvolil dementny odbavovaci system, ktory funguje len vtedy, ked s nim vsetci zaobchadzaju presne podla manualu...
nhoo asi kvoli meskaniu...minule sa kamarátovi stalo...že mu dva krát za jeden spoj tak vytrhli lístok...že sa tie nožnice zasekli...a vôbec tá pokladňa nešla... ?
to sa môže stať aj tak, že niekto si lístok odtrhne skôr ako mu ho strojček odstrihne...následne sa to celé zasekne...nožnice, tlačiareň, pokladňa...prípadne sa lístky tlačia ale nevychádzajú von...a keď nie je papier...tak to píše aj na strojčeku aj u vodiča...
Čo na to povedať. Aspoň to nebude SAD ZV ten zlý čo je nenajedený, ale bude to DPMBB. Len cez neho budú plynúť peniaze SAD ZV. To mi pripomína naše železnice. 200 firiem a tak to aj tak vyzerá. Už začínam strácať chuť o dopravu v tomto meste.
Tých 33 tisíc € sa mi zdá až príliš málo. Ale tak čo už. Škoda, že nemám zbytočného pól melóna.
Základné imanie DPMBB sa podľa ďalšieho nasadeného agenta Michala Němca znížilo zhruba na 33 tis. Eur (čiže okolo 1 mil. Sk) a je teda zrejmé, že ako hlboko musísš načrieť na 49 %.
Vieš, oni v tom článku spomínajú stratu 24 mil. Sk (a tá nie je prirodzenou stratou), ktorú stopili pred vstupom SAD ZV do DPMBB znížením základného imania DPMBB, čo súčasne umožňuje SAD ZV výrazne lacnejšie získať 49 %-ný podiel, teda DPMBB je vlastne dar "za facku".
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Janka1