Reply on: Mont #37100:
Neviem ako to presne funguje v MT, ale v BB keď si dokúpiš cez čítačku ďalší lístok, tak už potom sa dokúpiť nedá. Potom ti už ponúkne len výpis toho, čo máš zakúpené. ďalšie lístky z karty môže potom vydať len vodič. Myslím si, že MT systém bude pracovať podobne. To čo vyzerá, že si niekto kupuje lístok, môže byť neúspešný pokus stlačiť tlačidlo POTVRĎ. Je to spôsobené pravdepodobne zlým nakalibrovaním dyspleja.
Habibi