Reply on: Votrelec #36959:
Nehnevaj sa, ale toto snáď nemyslíš vážne. Ja by som sa skôr spýtal, kde sú všetci štátni a obecní ochrancovia verejného poriadku a prepravná kontrola dopravcu. Ti garantujem, že keby ssa trošičku chcelo, po dvovh týžňoch budeš mať taký poriadok, že bude všetko OK.