Reply on: Janka1 #37103:
Ved som písal, že cez čítačku sa nedá dokúpiť lístok. Ale som zabudol napísať, že ujo šofér ti môže vydať xy-lístkov z karty. Inak treba sledovať aj displej. Keď je už zakúpený lístok, tak je zelená obrazovka a napísané aký lístok je zakúpený.Inak momentálne nastala celkom zaujímavá debata. Ako riešiť situáciu, keď nevytlačí lístok?
a môžem mať aj trebárs maminu kartu, nastúpim do busu, stlačím polovičný a vyjde mi len polovičný (šofér odo mňa potom môže očakávať nejaký preukaz). ono v MT, je to o to jednoduchšie, že máme iba 2 typy cestovného - celé (občianske) a zľavnené (ŤZP a študent)
BZUCO
http://www.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700000&id=11021723&p1=51737
ze bolo daco aj na regine vcera.