Reply on: PIT #37083:
Základné imanie DPMBB sa podľa ďalšieho nasadeného agenta Michala Němca znížilo zhruba na 33 tis. Eur (čiže okolo 1 mil. Sk) a je teda zrejmé, že ako hlboko musísš načrieť na 49 %.
Overili si ze karta bola zosnimana ale vraj to musia aj tak nahlasit a ja si mam uplatnit reklamaciu o dopravcu. Preto sa vas chcem opytat ako by som mal postupovat resp ci mate s tymto nejake skusenosti. Vopred dik.
expresbb