Reakcia na: brefos #36918:
Hlavná zmena liniek č. 70 a 71 spočíva (vďaka Kami-mu za včasnú aktualizáciu) v tom, že dochádza k preradeniu spojov pokračujúcich do vzdialenejších obcí (napr. Čierny Balog, Telgárt) doteraz vedených na rôznych linkách (napr. 603437) do jednej linky (601470). Takže všetky prímestské spoje jazdiace úsekom BB-BR teraz nájde cestujúci prehľadne v rámci jednej linky. Kedysi to tak bolo za SAD BB a teraz sa to konečne obnovilo.
Votrelec
Živým príkladom na neinformovanosť cestujúcich, boli nezmyselné kolečka po Sásovej, kedy prišiel jeden autobus s transparentom Starohorská otočka a ľudia vrútili dnu a potom na konečnej vynadali vodičovi. A keď prišiel prázdny autobus s transparentom Tulská, takisto dobehli ale len ku dverám a nastal vo vačšine momológ "Idete na Fončordu?".
A teraz kto chce informovať ľudí?Nájde sa aspoň jeden?
Mišiak - teba smiech prejde tak rýchlo, ako chodí autobus do Badína ?