Reply on: N/A #36938:
Je to tak ako píšeš. Tento autobus sa pre mňa stal horiacou legendou. Dokonca aj farebná žlto-červená kombinácia toho autobusu dotvára taký ohnivý výraz. Dnes som ju videl vo dvore, mala otvorené všetky kryty na motore a okolo nej bol celkom čulý ruch.
Votrelec
Živým príkladom na neinformovanosť cestujúcich, boli nezmyselné kolečka po Sásovej, kedy prišiel jeden autobus s transparentom Starohorská otočka a ľudia vrútili dnu a potom na konečnej vynadali vodičovi. A keď prišiel prázdny autobus s transparentom Tulská, takisto dobehli ale len ku dverám a nastal vo vačšine momológ "Idete na Fončordu?".
A teraz kto chce informovať ľudí?Nájde sa aspoň jeden?
Mišiak - teba smiech prejde tak rýchlo, ako chodí autobus do Badína ?