Reply on: Votrelec #36959:
Nehnevaj sa, ale toto snáď nemyslíš vážne. Ja by som sa skôr spýtal, kde sú všetci štátni a obecní ochrancovia verejného poriadku a prepravná kontrola dopravcu. Ti garantujem, že keby ssa trošičku chcelo, po dvovh týžňoch budeš mať taký poriadok, že bude všetko OK.
Papyr
Boze moj, kym ludia ako ty nevymru, slovenske sluzby budu stale na gynekologickej urovni.