Reply on: Votrelec #36959:
Nehnevaj sa, ale toto snáď nemyslíš vážne. Ja by som sa skôr spýtal, kde sú všetci štátni a obecní ochrancovia verejného poriadku a prepravná kontrola dopravcu. Ti garantujem, že keby ssa trošičku chcelo, po dvovh týžňoch budeš mať taký poriadok, že bude všetko OK.
Votrelec
Patríš medzi ožratú mládež, že sa ich tak zastávaš ?