Reply on: JakuB FilO #36941:
to suvisi so vstupom SAD ZV do DPMBB. Takze to dava logiku. Logicke tiez bude ak sa znova dostanu do premavky Karosy 900.Co sa tyka novych plynakov, EU projekt hovori o ekologizacii MHD v BB, takze nemozu ist inde.
JakuB FilO
do DMPBB (ze vraj aj s autobusmi a sofermi).