Reply on: JakuB FilO #36941:
to suvisi so vstupom SAD ZV do DPMBB. Takze to dava logiku. Logicke tiez bude ak sa znova dostanu do premavky Karosy 900.Co sa tyka novych plynakov, EU projekt hovori o ekologizacii MHD v BB, takze nemozu ist inde.
brefos
http://imhd.sk/ba/index.php?w=213621323033ef393621323033ef1f&id=7283