Reply on: JakuB FilO #36941:
to suvisi so vstupom SAD ZV do DPMBB. Takze to dava logiku. Logicke tiez bude ak sa znova dostanu do premavky Karosy 900.Co sa tyka novych plynakov, EU projekt hovori o ekologizacii MHD v BB, takze nemozu ist inde.
adrive
Opäť rečnícka otázka, ale zdá sa to len mne, že na diskusnom fóre mesta BB sa objavujú odpovede za MsÚ od človeka čo má meno až príliš podobné s jedným trénerom atlétov?